O firmie

 

 

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów usług remontowych i wykończeniowych. Już od 1993 roku działamy na rynku murarsko-tynkarskim z pełną świadomością misji, jaką powierzają nam nasi klienci. Do głównych profili działalności firmy Scheir zaliczyć można między innymi profesjonalne świadczenie usług tynkarskich, w tym w szczególności tynków kwasowo-żwirowych. Oprócz tego eksperci wykonają ocieplenia, elewacje, różnego rodzaju remonty i wykończenia wnętrz. Specjalizujemy się w budowie od A do Z nowoczesnych domów jednorodzinnych, które spełniają potrzeby i wymagania wszystkich mieszkańców.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa śląskiego, jednak nic nie stoi na przeszkodzie do tego, aby przygotować dla Ciebie kompleksową budowę domu jednorodzinnego na terenie całego kraju. Eksperci zrzeszeni przez firmę Scheir, posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania prac remontowo-budowlanych. Wykorzystywane materiały to renomowane rozwiązania, pochodzące od najlepszych producentów w branży budowlanej.

Gdzie działamy?

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa śląskiego, jednak nic nie stoi na przeszkodzie do tego, aby przygotować dla Ciebie kompleksową budowę domu jednorodzinnego na terenie całego kraju. Eksperci zrzeszeni przez firmę Scheir, posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania prac remontowo-budowlanych. Wykorzystywane materiały to renomowane rozwiązania, pochodzące od najlepszych producentów w branży budowlanej.

Z przyjemnością zajmiemy się pomocą w realizacji inwestycji budowlanych w sposób kompleksowy. Nasi pracownicy to rzetelni fachowcy, którzy ze względu na swoje doświadczenie, mogą wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się remontem domu, mieszkania lub wykończenia stanu surowego w taki sposób, aby każdy z procesów przebiegał szybko i sprawnie. Nigdy nie doprowadziliśmy do sytuacji, w której nie udało nam się dokończyć rozpoczętego zlecenia. Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną, która rzetelnie podchodzi do każdej realizacji oraz dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na bardzo wysokim poziomie. Od 1993 roku współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, firmami, jak i instytucjami.

NASZA DEWIZA

nasze zalety

5

możliwość budowy domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowych.

5

wieloletnie doświadczenie – rozpoczęcie funkcjonowania firmy już od 1999 roku.

5

posiadamy własne ekipy budowlane i nowoczesny sprzęt. 

5

możliwość naniesienia zmian w projekcie lub rozwiązanie problemów, które wynikają w trakcie prac na wyciągnięcie ręki.

5

możliwość przeprowadzenia profesjonalnego doradztwa dla klientów.

5

gwarancja najwyższej jakości przy tworzeniu budynków w stanie surowym lub wykończenia ich do stanu deweloperskiego.

5

tworzenie ciekawych i nieszablonowych rozwiązań. 

 

 

 

Opinie klientów

Stawiamy na pełną satysfakcję z naszych realizacji i zadowolenie klienta na najwyższym poziomie. Do dalszych działań inspiruje nas świadomość dobrze wykonanej pracy, czego potwierdzeniem pozostają wcześniej zdobyte referencje. Na zadowolenie klientów składają się takie elementy, jak własny sprzęt, najlepsze materiały, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz oszczędność czasu. 

„Robota wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie. Dobry kontakt. Polecam!”

Sandra I.

„Rewelacja. Firma wykonała m.in. ocieplenie i tynkowanie domu. Prace wykonane w bardzo szybkim tempie, bardzo dokładnie. Budynek stary z krzywymi murami więc wymagał dużej inwencji twórczej, żeby to jakoś „wyprostować”. Po wielu latach (ok. 10 jeśli nie więcej) dom wygląda jak otynkowany w zeszłym roku, tynk jest dosłownie „samoczyszczący” bez żadnych zacieków, wyblaknięć, ubytków itp. Pełen profesjonalizm w bardzo przystępnej cenie.”

Justyna M.

„Pod każdym względem rewelacja i wspaniały, dobry człowiek, polecam bardzo.”

Adam K.

Masz pytania?

Planujesz budowę domu? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w realizacji budowy.

ul. Palowicka 157, 44-230 Bełk

(+48) 608 147 672

(+48) 796 393 515